GRONO PEDAGOGICZNE:
Dyrektor szkoły – mgr Jolanta Kamińska – Sroka
Zastępca dyrektora – mgr Beata Przybyła
Nauczyciele:
Język polski | dr Janeczek-Jabłońska Ewa
mgr Jelonek Jolanta mgr Szczepanik Jolanta mgr Cieślak Beata mgr Mączka Agnieszka mgr Posikata Mirosław |
Język angielski | mgr Olszewska Margita
mgr Dębicka Daniela mgr Wójcik – Bit Magdalena mgr Zwolak Mariusz mgr Gnoińska-Szeliga Anna |
Język rosyjski | mgr Woźniczko Łukasz |
Język niemiecki | mgr Wojtala-Piaskowska Ewa
mgr Drogosz Dawid |
Język włoski | mgr Wolczyk Ewa |
Historia i WOS | mgr Błach Jolanta
mgr Czypionka Beata mgr Sochańska Mariola mgr Szafraniec Grzegorz |
Matematyka | mgr Chylak Beata
mgr Sztykiel Łukasz mgr Kosińska Marta mgr Marek Katarzyna |
Informatyka | mgr Wawrzyk Adam
mgr Woźniczko Łukasz |
Biologia | mgr Przybyła Beata
mgr Banasik Ewa mgr Bąkowska Agnieszka mgr Jurkiewicz –Dłutek Ewa |
Chemia | mgr Kamińska – Sroka Jolanta
mgr Musialik Małgorzata mgr Szafraniec Agnieszka |
Fizyka | mgr Wodzicki Czesław
mgr Kozak-Nitwinko Anna |
Geografia | mgr Mazur Ewa
mgr Wawrzyk Adam mgr Woźniczko Łukasz |
Podstawy przedsiębiorczości
Biznes i zarządzanie |
mgr Drogosz Dawid |
Doradca zawodowy | mgr Drogosz Dawid |
Psycholog | mgr Fiech Marta |
Pedagog
Pomoc pp Pedagog specjalny |
mgr Gregorczyk Katarzyna
mgr Katarzyna Błach mgr Urgacz-Jamocha Aleksandra |
Plastyka | mgr Paszta Joanna |
Muzyka | mgr Różyc Wioletta |
Wychowawca świetlicy | mgr Frącz Damian
mgr Mrozik Dorota mgr Jedziniak Sylwia mgr Zawada Małgorzata |
Nauczanie początkowe | mgr Zawada Małgorzata
mgr Wioletta Różyc mgr Mrozik Dorota mgr Jedziniak Sylwia mgr Cywińska Paulina |
Bursa szkolna | mgr Woźniczko Łukasz
mgr Różyc Wioletta mgr Cierpiał Marta mgr Dudek Barbara mgr Dyja Jacek mgr Gasik Paweł mgr Majewski Tomasz mgr Polniak Beata mgr Mazur Marek mgr Matlakiewicz Piotr mgr Popczyk Ewelina mgr Mazur Ewa |
Wychowanie fizyczne / trenerzy | mgr Augustyn Piotr
mgr Bąk Grzegorz mgr Janus Grzegorz mgr Jawień Krystian mgr Nadolny Łukasz mgr Szula-Tworuszka Paulina mgr Ślęzak Krzysztof mgr Michał Pluta mgr Mariusz Majewski mgr Szczerba Przemysław mgr Trzaska-Sablik Grażyna mgr Przemysław Pytel mgr Rączka Michał mgr Sławomir Rydel mgr Olena Kozak mgr Bryk Anastasiia mgr Ślusarz Tomasz mgr Gajda Łukasz mgr Chmielewski Igor mgr Frącz Damian mgr Moruś Marcin mgr Samul Olga mgr Wiśniewski Jakub |
Religia | Krzypkowski Jacek
siostra Honorata |