Przywitanie wiosny klasa 1a
Opublikowano w dniu
Strona III Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Bolesława Prusa oraz Szkoły Podstawowej nr 48 Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu
Opublikowano w dniu
Opublikowano w dniu
Dzień dobry
Udało nam się przeprowadzić egzamin na kartę pływacką przed pandemią
Wytyczne aby zdać egzamin:
Gratulacje dla wszystkich 🙂
Opublikowano w dniu
Dzień jedności z osobami dotkniętymi autyzmem i zespołem Aspergera .
Niestety w tym roku szkolnym z powodu pandemii koronawirusa,
nie będzie można tradycyjnie przemaszerować ulicami Sosnowca.
Solidaryzując się mimo wszystko, z osobami dotkniętymi autyzmem i zespołem Aspergera oraz
chcąc stworzyć wspólny „Krąg Empatii i Solidarności”, a tym samym pokazać im,
że zawsze są w naszych sercach, klasy I-III SP naszej szkoły, jako kontynuację szlachetnej akcji przystąpiły
do udziału w „Wirtualnym Błękitnym Marszu 2021”, który odbędzie się 8 kwietnia 2021 roku
on-line na stronie internetowej i Facebook-u Szkoły Podstawowej nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu
w formie prezentacji multimedialnej „ Wirtualnego Błękitnego Marszu 2021” .
Z tej też okazji w klasach I-III SP, zorganizowano 10.03 Dzień Niebieski, który jest motywem obchodów
„Światowego Dnia Świadomości Autyzmu” oraz przeprowadzono zajęcia edukacyjne,
których głównym przesłaniem było podnoszenie świadomości społecznej uczniów na temat autyzmu
oraz solidaryzowanie się z osobami dotkniętymi autyzmem i zespołem Aspergera.
Sylwia Jedziniak, Dorota Mrozik, Wioletta Różyc.
Opublikowano w dniu
Opublikowano w dniu
Opublikowano w dniu
Pragnę poinformować, że nasz konkurs: „Najlepsza pizza na świecie” został rozstrzygnięty!
Otrzymałam wiele ciekawych i oryginalnie wykonanych prac. Były to zarówno zdjęcia własnoręcznie zrobionej pizzy, jak i prace plastyczne oraz plakaty.
Wszystkie prace konkursowe były przepięknie wykonane i bardzo trudno było wyłonić zwycięzców…
Tym niemniej spośród dziewiętnastu nadesłanych prac:
I MIEJSCE zajął OLIVIER KUBICKI z klasy 7A SP
II MIEJSCE zajął ALAN SZRAM z klasy 1B SP
III MIEJSCE zajęła MAŁGORZATA SITKO z klasy 2C LO
Nagrodą za zajęcie I MIEJSCA jest VOUCHER do wykorzystania w jednej z sosnowieckich pizzerii.
Nagrody za zajęcie II i III miejsca to bony podarunkowe do zrealizowania w salonach Empik ( II miejsce – 2 bony, III miejsce 1 bon )
Wszyscy uczestnicy zostają nagrodzeni punktami dodatnimi oraz kolorowym upominkiem na czas pandemii – maseczką ochronną w barwach włoskiej flagi 🙂
W obecnej sytuacji, nagrody oraz upominki każdy z uczestników będzie mógł odebrać osobiście od poniedziałku, 1 marca w sekretariacie u Pani Joli Warskiej.
GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM KONKURSU I SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ I ZAANGAŻOWANIE 🙂
Dzięki Wam Świętowaliśmy Dzień Pizzy nawet w czasie pandemii!
Viva la pizza!
Opublikowano w dniu
Witam
Dzisiaj przetestowaliśmy nowy sprzęt pływacki
Opublikowano w dniu
Liga klas 25m NN st. motylkowym Kl.II a 24.02.2021
Miejsce | Czas | Punkty |
1. Artur Machnik | 0:30,63 | 11+5=16 |
2. Oskar Pasturczak | 0:33,76 | 10+5=15 |
3. Jakub Jaworski | 0:34,71 | 9+5=14 |
4. Antek Baran | 0:35,39 | 8+5=13 |
5. Szczepan Nowak | 0:35,76 | 7+5=12 |
6. Bartosz Trzcionka | 0:37,08 | 6+5=11 |
7. Dawid Krzysztoń | 0:46,82 | 5 |
8. Nikodem Szlachetko | 0:58,86 | 4 |
9. | ||
10. |
Miejsce | Czas | Punkty |
1. Martyna Furman | 0:31,65 | 11+5=16 |
2. Zuzanna Kowalczyka | 0:32,22 | 10+5=15 |
Opublikowano w dniu
Liga klas 25m st motylkowym luty kl.3a
Liga klas 25m st. motylkowym Kl.III a 24.02.2021
Miejsce | Czas | Punkty |
1. Alan Strzecha | 0:22,96 | 11+5=16 |
2. Adrian Kowalski | 0:29,31 | 10+5=15 |
3. Kacper Osiński | 0:31,87 | 9+5=14 |
4. Bruno Bagadziński | 0:33,78 | 8+5=13 |
5. Krzemieniowski Julian | 0:34,71 | 7+5=12 |
Miejsce | Czas | Punkty |
1. Laura Nadolny | 0:25,19 | 11+5=16 |
2. Katarzyna Piekorz | 0:26,56 | 10+5=15 |
3. Marysia Kozieł | 0:27,63 | 9+5=14 |
4. Zosia Matlachowska | 0:28,81 | 8+5=13 |
5. Wiktoria Miłek | 0:31,28 | 7+5=12 |
6. Nadia Krupa | 0:33,20 | 6+5=11 |
Opublikowano w dniu
24 lutego odbyła się 4 seria Ligi Klas.
Klasa pierwsza rywalizowała ze sobą na dystansie 25 metrów STYLEM GRZBIETOWYM Z DESKĄ .
Wszyscy uczniowie spisali się wyśmienicie natomiast miejsca na podium zajęli ..
Wśród dziewczyn:
1. Julia Kocot z wynikiem 0:32,98
2. Lilinna Dąbrowska 0:35,16
3. Katarzyna Macoch 0:37,88
Wśród chłopców :
1. Natan Poltacha 0:32,66
2.Gabriel Drożdżowski 0:38,46
3. Dawid Gilner 0:38,99
Trener: Grażyna Trzaska-Sablik