„Jak nie czytam, jak czytam”
Opublikowano w dniu
Uczniowie klasy 2b wzięli udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Celem wydarzenia było promowanie czytelnictwa oraz pokazanie, że czytanie książek może być ciekawą i wartościową formą spędzania czasu. Dzieci przyniosły swoje ulubione książki, czytały, dzieliły się informacjami o bohaterach i polecały książki kolegom oraz koleżankom. Z dużym zaangażowaniem i radością przystąpiły do rozwiązanie zadań, prezentując swoją bogata wiedzę na temat literatury dziecięcej.
Serdecznie dziękujemy pani Iwonie za zorganizowanie akcji i stworzenie radosnej atmosfery. To dzięki Pani biblioteka jest miejscem, które chętnie odwiedzamy.







3. miejsce zajęła Varvara Kravchenko
7. miejsce – Aleksandra Banach

