Kadra Pedagogiczna

GRONO PEDAGOGICZNE:

Dyrektor szkoły – mgr Jolanta Kamińska – Sroka

Zastępca dyrektora – mgr Beata Przybyła

Nauczyciele:

Język polski dr Janeczek-Jabłońska Ewa

mgr Jelonek Jolanta

mgr Szczepanik Jolanta

mgr Cieślak Beata

mgr Agnieszka Mączka

mgr Mirosław Posikata

Język angielski mgr Olszewska Margita

mgr Dębicka Daniela

mgr Wójcik – Bit Magdalena

mgr Mariusz Zwolak

mgr Anna  Gnoińska-Szeliga

Język rosyjski mgr Woźniczko Łukasz
Język niemiecki mgr Ewa Wojtala-Piaskowska

mgr Dawid Drogosz

Język włoski mgr Wołczyk Ewa
Historia i WOS mgr Błach Jolanta

mgr Czypionka Beata

mgr Sochańska Mariola

mgr Grzegorz Szafraniec

Matematyka mgr Chylak Beata

mgr Sztykiel Łukasz

mgr Marta Kosińska

mgr Katarzyna Marek

Informatyka mgr Wawrzyk Adam

mgr Woźniczko Łukasz

Biologia mgr Przybyła Beata

mgr Ewa Banasik

mgr Agnieszka Bąkowska

Chemia mgr Kamińska – Sroka Jolanta

mgr Musialik Małgorzata

Fizyka mgr Wodzicki Czesław

mgr Anna Kozak-Nitwinko

Geografia mgr Mazur Ewa

mgr Adam Wawrzyk

Przedsiębiorczość mgr Dawid Drogosz
Doradca zawodowy mgr Dawid Drogosz
Psycholog mgr Marta Fiech-Biesiaga
Pedagog mgr Gregorczyk Katarzyna
Plastyka mgr Joanna Paszta
Muzyka mgr Wioletta Różyc
Wychowawca świetlicy mgr Łukasz Woźniczko

mgr Wioletta Różyc

mgr Dorota Mrozik

 mgr Sylwia Jedziniak

Nauczanie początkowe mgr Zawada Małgorzata

mgr Wioletta Różyc

mgr Dorota Mrozik

 mgr Sylwia Jedziniak

mgr Paulina Pawelec

Bursa szkolna mgr Marta Cierpiał

mgr Barbara Dudek

mgr Jacek Dyja

mgr Paweł Gasik

mgr Tomasz Majewski

mgr Beata Polniak

mgr Marek Mazur

mgr Piotr Matlakiewicz

mgr Ewelina Popczyk

Wychowanie fizyczne / trenerzy mgr Augustyn Piotr

mgr Bąk Grzegorz

mgr Janus Grzegorz

mgr Jawień Krystian

mgr Nadolny Łukasz

mgr Paul Marcin

mgr Szula-Tworuszka Paulina

mgr Zbroja Adrian

 mgr Ślęzak Krzysztof

mgr Michał Pluta

mgr Robert Łysik

mgr Mariusz Majewski

mgr Szczerba Przemysław

mgr Grażyna Trzaska-Sablik

mgr Adam Baran

mgr Przemysław Pytel

mgr Michał Rączka

mgr Sławomir Rydel

mgr Olena Kozak

mgr Anastasiia Bryk

mgr Ślusarz Tomasz

mgr Gajda Łukasz

Religia mgr Bartłomiej Janke

mgr Mariusz Jawny