🍩 Tłusty Czwartek w 2b

 
Było słodko, radośnie i bardzo pysznie! 😋 Uczniowie klasy 2b świętowali Tłusty Czwartek przy pączkach 🍩, faworkach 🍪 i w świetnej atmosferze 🤗. Nie zabrakło uśmiechów 😄 oraz dobrej zabawy 🎈✨.
 
To był naprawdę smakowity dzień! 🎊👏