Jesteś tutaj:

Kategoria: News

Podręczniki do I klasy liceum ogólnokształcącego

Lista podręczników do klas I Liceum ogólnokształcącego 2024_25

Podręczniki do II klasy liceum ogólnokształcącego

Lista podręczników do klas II Liceum ogólnokształcącego 2024_2025

Podręczniki do III klasy liceum ogólnokształcącego

Lista podręczników do klas III Liceum ogólnokształcącego 2024_2025

Podręczniki do IV klasy liceum ogólnokształcącego

Lista podręczników do klas IV Liceum ogólnokształcącego 2024_25

Podsumowanie sportowego roku szkolnego

 

Miło nam poinformować ,że odnieśliśmy spektakularne sukcesy sportowe na szczeblu miejskim. W kategorii Igrzyska Dzieci chłopcy zajęli II miejsce, a dziewczynki III. W Igrzyskach Młodzieży chłopcy uplasowali się na IV miejscu. Gratulujemy wyników i liczymy na dobre lokaty w przyszłym roku szkolnym.

 

 

Zakończenie roku szkolnego

21. 06. 2024

 

Szkoła podstawowa nr 48 – godzina 9.00

 

Liceum Ogólnokształcące nr 3 – godzina 10.30

12 czerwca nasi uczniowie zaprezentowali  podopiecznym sosnowieckiego hospicjum występ wokalno – taneczny z przesłaniem: „Dobre słowo nic nie kosztuje a jest najpiękniejszym darem”.

W ten sposób chcieliśmy zwrócić uwagę na to, że dobre słowa niosą nadzieję, otuchę, wsparcie i radość, rozwijając wzajemną życzliwość oraz docenianie siebie i innych.

Przekazaliśmy także zebrane przez naszych uczniów przedmioty do hospicyjnego sklepu charytatywnego, który znajduje się w „Plastrach Miodu”.

Po występie w hospicjum grupa wolontariuszy została zaproszona na słodki poczęstunek w ramach podziękowania za ich pracę na rzecz innych, za co dziękujemy Radzie Rodziców.

 

W dniu 11.06.2024 na pływalni naszej szkoły odbyły się zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka . Wystartowało ponad czterdziestu naszych uczniów z klas 1, 2, 3, 4,5 oraz 6.
🌊Klasy 1 startowały w konkurencji 25 m stylem dowolnym i grzbietowym.
🌊Klasy 2,3 i 4 w konkurencjach 50 dowolnym i 50 grzbietowym. 🌊Najstarsi mieli okazję sprawdzić się na 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym.
😀Atmosfera była fantastyczna, trybuny pełne a humory fantastyczne.
🏅Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i odrobinę słodkości a zwycięzcy otrzymali dyplomy.
Na wyróżnienie zasługują;
💧Filip Dziewięcki 💧Mateusz Krzak 💧Tymon Kolenda 💧
Franciszek Daniłowski 💧Sebastian Miłek 💧Nicola Wąsek 💧
Milena Maj 💧Pola Śrubarczyk 💧Julia Kula 💧Lena Zwoźniak 💧
Urszula Stankiewicz 💧Julia Kocot 💧Oliwia Famuła 💧
Szczepan Nowak 💧Oskar Pasturczak 💧Laura Nadolny 💧
Maria Strycz 💧
Dziękujemy wszystkim startującym, wiernym kibicom na trybunach i naszym dzielnym pomocnikom z klasy 6a 💙
 
 
 
Trenerzy pływania Grażyna Trzaska-Sablik, Tomasz Ślusarz
W ten weekend nasze gimnastyczki uczestniczyły w zawodach w Karlovych Varach 🇨🇿
Przedstawiamy wyniki:
🏆Zuzanna Zynek w kategorii 2015 A zajęła 1 miejsce 🥇 🏆💪
🏆Zlatoslava Dubovyk w kategorii 2014 A -1 miejsce 🥇🏆💪
🌟Renata Yeromenko 2008 A -4 miejsce 🎉
Gratulacje dla trenerek i zawodniczek

Do góry