Jesteś tutaj:

Dzień: 2026-05-08

Dnia 08.05.2026 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Mireckiego, odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w 4-boju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców klas 6 i młodszych.
Naszą Szkołę reprezentowały jedynie dziewczęta z klas 5 a (pływackiej) i b (siatkarskiej) w składzie : Lenka Kokoszyńska, Milena Chmura, Natalia Borda, Lena Zwoźniak, Wiktoria Leśniak pod opieką Trenera Piotra Augustyna.
Po zaciętej rywalizacji nasze dziewczęta osiągnęły ogromny sukces wygrywając bezkonkurencyjnie całe zawody i uzyskując tym samym awans do zawodów wojewódzkich.
Wielkie gratulacje.

Magda Kozera, wciąż udowadnia, że pasja, praca oraz systematyczne treningi, to podstawa sukcesów  w sporcie i w nauce. W tym roku szkolnym Magda otrzymała wyjątkowe wyróżnienie w postaci nagrody Prezesa Rady Ministrów m. in. za osiągnięcia w parabadmintonie.

W tym roku kalendarzowym doszły kolejne sukcesy.  W dniach 14-19.04. 2026 r. Magda brała udział w międzynarodowych zawodach odbywających się w Czechach- Para Badminton International.

    Efektem twardej gry było dojście do dwóch finałów i zdobycie wymarzonego srebrnego oraz złotego medalu !!!

         W dniu 23.04. Magda uczestniczyła w tradycyjnym „ Śniadaniu mistrzów”, gdzie mogła podzielić się swoimi doświadczeniami oraz sukcesami sportowymi. Z rąk prezydenta Miasta Sosnowca odebrała koleją  nagrodę.

 

            Gratulujemy i życzymy żeby lotka jak najczęściej lądowała po stronie przeciwnika. 

Do góry