Jesteś tutaj:

Rok: 2026

Uczniowie klas III SP uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych Majsterkowo zorganizowanych w Castoramie w Sosnowcu. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję do samodzielnej pracy w drewnie – własnoręcznie wykonali skrzyneczki, które mogą posłużyć do różnych celów, w zależności od pomysłu i kreatywności wykonawcy.

Warsztaty były także doskonałą okazją do poznania specyfiki pracy w Castoramie oraz zawodów wykonywanych w tym miejscu, co stanowiło element doradztwa zawodowego.

Zajęcia połączyły naukę, rozwijanie umiejętności manualnych i kreatywności z praktycznym poznawaniem świata pracy – przyjemne z pożytecznym.

Polecamy

Sylwia Jedziniak, Monika Jelińska

Uczniowie klas najmłodszych SP IB, IIA, IIIA uczestniczyli w poprzednim tygodniu w warsztatach udzielania pierwszej pomocy realizowanych w ramach ogólnopolskiego projektu „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

Zajęcia te, odbywają się w naszej szkole cyklicznie i stanowią ważny element działań szkoły na rzecz kształtowania postaw odpowiedzialności, empatii oraz troski  o zdrowie i bezpieczeństwo innych.

Podczas warsztatów uczniowie przypomnieli sobie bądź nauczyli:

  • jak zadbać o własne bezpieczeństwo i prawidłowo ocenić sytuację zagrożenia,
  • w jaki sposób wezwać pomoc oraz poprawnie przekazać informacje pod numerem alarmowym,
  • jak udzielić pierwszej pomocy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa,
  • jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia oraz jak udzielić pomocy przy użyciu automatycznego defibrylatora AED, gdy znajduje się on w pobliżu.

Zajęcia miały charakter praktyczny i były dostosowane do wieku uczniów.

Stąd spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów. Uczniowie  z ciekawością i zaangażowaniem brali udział w zajęciach, chętnie wykonywali ćwiczenia praktyczne  i aktywnie uczestniczyli w rozmowach.

Zajęcia miały przyjazną i bezpieczną atmosferę, dzięki czemu nauka pierwszej pomocy była dla uczniów nie tylko wartościowa, ale również przyjemna i pożyteczna.   A to jest dowodem na to, że regularne prowadzenie warsztatów pozwala uczniom utrwalać zdobyte umiejętności i budować poczucie pewności w reagowaniu w sytuacjach wymagających pomocy. A na tym zależy….

Sylwia Jedziniak

 

W dniu 29 stycznia nasi uczniowie wzięli udział w rozgrywkach mini koszykówki klas 4-6 szkół podstawowych. Turniejowy mecz otwarcia rozpoczęliśmy od wysokiej porażki z SP 45 jednak z każdą kolejną minutą, kwartom i meczem nasi zawodnicy radzili sobie coraz lepiej wygrywając pozostałe mecze co doprowadziło nas, aż do finału. Tam ponownie spotkaliśmy się ze szkołą 
SP 45 – niestety rewanż także wygrali nasi rywale (tym razem mniejszą różnicą punktów), którzy zasłużenie wygrali cały turniej, a my zajmujemy docelowo drugie miejsce. Obie szkoły będą reprezentować nasze miasto w rozgrywkach rejonowych, które odbędą się po feriach zimowych. 
Gratulacje dla naszych zawodników !

Zakończył się III etap rozgrywek w kategorii młodziczek. Uczennice klasy siódmej od początku sezonu poczyniły ogromne postępy sportowe, co wyraźnie można zaobserwować  podczas rozegrywanych spotkań. Zawodniczki zaprezentowały duże zaangażowanie oraz wolę walki, a liczne, długie wymiany piłek potwierdzają  ich coraz lepsze przygotowanie techniczne i zespołowe.

Na szczególne wyróżnienie zasługują coraz częstsze pochwały kierowane pod adresem Naszej drużyny zarówno przez sędziów, jak i wiernych kibiców, którzy niezmiennie wspierają nas podczas każdego meczu. Każde zwycięstwo daje zespołowi wiele radości, natomiast porażki traktowane są jako cenne lekcje i motywacja do dalszej pracy oraz wyciągania wniosków na przyszłość. 🏐

W dniu 27 stycznia klasy 3a oraz 4a liceum wzięły udział w wykładach organizowanych w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej w ramach organizowanego miesiąca z prawem. Wykłady poprowadzili dr r. pr. Tomasz Sadowski na temat „Minimum wiedzy prawnej, czyli ignorantia iuris nocet (nieznajomość prawa szkodzi)” oraz adw. Marta Imiołczyk-Porębska na temat „Mediacje rówieśnicze- dobrowolna, poufna metoda rozwiązywania sporu”. Uczniowie mogli usłyszeć o konkretnych przykładach rozpraw sądowych, jak skutki może mieć nieznajomość przepisów prawnych. Natomiast, na wykładzie o mediacjach dowiedzieli się jak prowadzić mediacje w warunkach szkolnych, zasadach mediacji i jej przyszłości w systemie prawnym jako alternatywa do pozwów sądowych.

 

Daniela Dębicka

Jolanta Błach

Za nami kolejne zajęcia TUS, które mają na celu rozwijanie kompetencji społecznych,
takich jak:

  • komunikacja,
  •  współpraca w grupie,
  •  radzenie sobie z emocjami oraz
  •  rozwiązywanie konfliktów…

Podczas różnorodnych ćwiczeń i zabaw uczymy się słuchać siebie nawzajem,
wyrażać swoje potrzeby i szanować zdanie innych.
Zajęcia pokazują, że współpraca jest kluczem do osiągania wspólnych celów,
a działanie w grupie przynosi lepsze efekty i satysfakcję każdemu z uczestników,
czego dowodem jest krótka poniższa relacja…
Sylwia Jedziniak

Nasza szkoła  włączyła się w 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbywał się pod hasłem „Gramy dla zdrowych brzuszków dzieci”. Celem zbiórki było wsparcie diagnostyki i leczenia chorób układu pokarmowego u najmłodszych pacjentów.

Nasi wolontariusze kwestowali na ulicach miasta, zbierając środki na realizację tegorocznego celu. Równocześnie zakładali e-skarbonki, umożliwiając wsparcie zbiórki również w formie online. Szczególną inicjatywą wykazali się maturzyści, którzy  przekazali kosz słodkości na licytację. 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, trzymajcie się zdrowo ❤️

W dniu 23 stycznia nauczyciele Krystian Jawień i Grzegorz Janus przeprowadzili zajęcia z pierwszej pomocy. Warsztaty odbyły się dla klas 4-7 szkoły podstawowej. Zajęcia praktyczne poprzedzone było krótkim wstępem teoretycznym, a następnie uczniowie mogli sami wykonać: resuscytację na fantomie, ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej, zatamować krwawienie oraz zabandażować poszczególne kończyny. Zajęcia będą miały charakter cykliczny, żeby każdy mógł jak najwięcej razy wykonać te podstawowe czynności ratownicze, aby czuć się bezpieczniej w prawdziwym życiu.

 

Kuchnia włoska, ceniona na całym świecie łączy w sobie prostotę, smak i zdrowie.

Opiera się na wysokiej jakości produktach, jest częścią diety śródziemnomorskiej, uznawanej za jedną z najzdrowszych. Czosnek, oliwa z oliwek extravergine, pomidory, bazylia, oregano – to tylko kilka z wielu produktów charakterystycznych dla kuchni Półwyspu Apenińskiego o dobroczynnym wpływie na nasz organizm. Wspierają pracę serca, trawienie, są bogate w witaminy i zdrowe tłuszcze.

Włoskie jedzenie to przyjemność i celebracja wyjątkowych chwil w gronie rodziny, znajomych, przyjaciół.

Na okoliczność Dnia Kuchni Włoskiej, w dniu 20 stycznia odbyły się w naszej szkole

WARSZTATY KULINARNE: WŁOCHY ZE SMAKIEM”

Były one kluczowym etapem cyklu innowacji pedagogicznej pt.

„Włochy ze smakiem – tradycje i zwyczaje kulinarne Półwyspu Apenińskiego w nauce języka włoskiego”

realizowanej w naszej szkole w latach 2024 – 2026.

Uczestnicy innowacji – uczniowie klasy 7a SP oraz klas 2aLO, 3aLO, 3cLO oraz 3f LO przy wspólnym stole poznawali smaki Włoch przygotowując własne posiłki w oparciu o oryginalne włoskie receptury.

Była to wyjątkowa okazja, by w miłej atmosferze, przy dźwiękach włoskiej muzyki choć na chwilę przenieść się do słonecznej Italii samodzielnie przygotowując trzy najbardziej znane włoskie przystawki i odkryć na nowo ich smak:

 – BRUSCHETTA

– PROSCIUTTO E MELONE

– INSALATA CAPRESE

Po samodzielnym przygotowaniu wszystkich przekąsek, nadszedł moment oczekiwanej degustacji własnoręcznie przyrządzonych dań! 🙂

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego wydarzenia i gratulujemy zaangażowania, pracowitości i włoskiej pasji kulinarnej!

Viva la cucina italiana!

Ewa Wolczyk

Do góry