Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Powiększ obraz

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy pierwszy rok funkcjonowania Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 48 oraz pożegnaliśmy absolwentów naszego gimnazjum.

Na uroczystej akademii kończącej rok szkolny, uczniowie klasy pierwszej SP48, z rąk Pana Dyrektora oraz Pani Wychowawczyni, otrzymali swoje pierwsze świadectwa szkolne. Świadkami tego podniosłego i wzruszającego wydarzenia byli oczywiście rodzice i dziadkowie pierwszaków oraz cała społeczność szkolna.

Następnie Dyrekcja Szkoły wręczyła świadectwa wyróżniającym się uczniom klasy czwartej i siódmej. Nie zabrakło również nagród i dyplomów za osiągnięcia sportowe

Każdy z kończących szkołę uczniów otrzymał od swoich młodszych kolegów pamiątkowy upominek. Wyróżnieni zostali również Rodzice naszych absolwentów, którzy – w podziękowaniu za trud włożony w działania na rzecz klasy i szkoły – otrzymali listy gratulacyjne.

Mieliśmy również okazję obejrzeć wzruszające reminiscencje związane z życiem klas, przedstawione w prezentacjach najważniejszych zdjęć z wycieczek i imprez klasowych.

W gronie absolwentów znalazło się wielu laureatów konkursów, olimpiad, zawodów sportowych – wszyscy ci uczniowie zostali uhonorowani dyplomami, nagrodami i wpisami do okolicznościowej Księgi.

Wyróżniający się w nauce lub sporcie uczniowie pozostałych klas gimnazjum i liceum, na forum całej społeczności szkolnej, zostali uhonorowani otrzymaniem świadectw lub dyplomów i nagród z rąk Dyrekcji Szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznie spędzonych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!