2007 – 2018

Absolwenci 2007  – 2018

Rok szkolny 2007/2008

1. Antosiewicz Daria 
2. Banaś Judyta 
3. Bartocha Anna 
4. Baryła Monika 
5. Basa Katarzyna 
6. Bassa Sebastian 
7. Bednarczyk Angelika 
8. Białas Tomasz 
9. Bogusz Klaudia 
10. Bojanek Daria 
11. Bystrzycki Paweł 
12. Chłopek Katarzyna 
13. Chojnacki Paweł 
14. Cielecka Roksana 
15. Cieśliński Rafał 
16. Domagała Katarzyna 
17. Dudek Paulina 
18. Dydo Tomasz 
19. Friese Bartosz
20. Gawior Patrycja 
21. Gil Małgorzata 
22. Gniadecka Katarzyna 
23. Gołda Krzysztof 
24. Gorzkowska Ewa 
25. Grabiński Paweł 
26. Grabowska Adriana 
27. Grzesik Łukasz 
28. Imiela Norbert 
29. Janoska Kamil 
30. Karbowniczek Marcin 
31. Karnowski Bartosz 
32. Karwatowska Tatiana 
33. Kobiński Przemysław 
34. Kobryń Justyna 
35. Koźmiński Damian 
36. Kręcisz Sandra 
37. Krupiński Piotr 
38. Krzciuk Małgorzata 
39. Krzepkowski Dariusz 
40. Krzysztanek Sandra 
41. Kubacka Izabela 
42. Kubiak Piotr 
43. Kucharczyk Dominik 
44. Kwiecień Maciej 
45. Ladyca Katarzyna 
46. Latkowska Edyta 
47. Leszczaniecka Anna 
48. Leszczyńska Daria 
49. Leszczyński Rafał 
50. Liberek Paweł 
51. Łoboda Konrad
52. Łój Kamil
53. Maj Łukasz 
54. Matwiejuk Paulina 
55. Mączka Konrad 
56. Miedzińska Sonia 
57. Mol Joanna 
58. Mroziński Maciej 
59. Mularczyk Kamil 
60. Musiał Agata 
61. Niziurski Marcin 
62. Numryk Joanna 
63. Oczkiewicz Sonia 
64. Ogorzałek Katarzyna 
65. Olszewski Mateusz 
66. Pańszczyk Katarzyna 
67. Parkitny Maciej 
68. Pawlusiński Jacek 
69. Pełka Wojciech 
70. Piekarz Magdalena 
71. Pilecka Ewa 
72. Piotrowska Magdalena 
73. Płatek Patrycja 
74. Pragnący Michał 
75. Rodak Agnieszka 
76. Rybak Przemysław 
77. Sapota Bogusława 
78. Seremak Krzysztof 
79. Siłuch Szymon 
80. Sinkowska Małgorzata 
81. Skorek Patrycja 
82. Soćko Ewelina 
83. Stanek Edyta 
84. Starczewski Mateusz 
85. Starow Katarzyna 
86. Straszak Michał 
87. Szczerba Tomasz 
88. Szlęk Marta 
89. Ścigał Monika 
90. Świrk Anna 
91. Tarko Mateusz 
92. Tenderys Jowita 
93. Trzebińska Marzena 
94. Tyfel Katarzyna 
95. Walczak Klaudia 
96. Wardyń Adrian 
97. Wieczorek Paweł 
98. Wiśniewska Joanna 
99. Wites Patrycja 
100. Wojnar Angelika 
101. Woźniak Dominik 
102. Woźniak Emilia 
103. Woźniak Krystian 
104. Woźniak Paulina 
105. Wrońska Ewa 
106. Zagrodnik Joanna 
107. Zapora Karolina
108. Zawiślak Lucyna 
109. Zdrach Mateusz 
110. Znajda Anna

Rok szkolny 2008/2009

1. Andrzejewski Kamil

2. Barańska Agata

3. Bartkowska Paulina

4. Biała Paulina

5. Biały Sebastian

6. Bieniek Michał

7. Borkowski Artur

8. Breitkopf Ewelina

9. Brzozowska Kata­rzyna

10. Cebula Krzysztof

11. Chlebny Karol

12. Cios Katarzyna

13. Czyszczoń Marta

14. Domagała Anita

15. Dubaj Sylwia

16. Dudała Aleksandra

17. Dumin Marcin

18. Dutkiewicz Kamil

19. Dybich Tomasz

20. Dzię­cioł Żaneta

21. Fabian Angelika

22. Filipczyk Klaudia

23. Fugiel Luiza

24. Głogowska Paulina

25. Grzymski Michał

26. Guzelak Agnieszka

27. Haczyk Marcin

28. Heluszka Aneta

29. Horodyski Ma­teusz

30. Iwachow Jacek

31. Jach Katarzyna

32. Jajeśniak Sebastian

33. Jankiewicz Sebastian

34. Jarczok Monika

35. Jasicki Jakub

36. Jaszczyk Adrianna

37. Juszczyk Anna

38. Kania Anna

39. Kasznia Ewelina

40. Klimczyk Joanna

41. Kolasa Emilian

42. Kotela Monika

43. Kowalska Kata­rzyna

44. Kozakiewicz Edyta

45. Krajewska Justyna

46. Krakowiak Piotr

47. Królikowski Przemy­sław

48. Krzywda Piotr

49. Kucharek Rafał

50. Kula Arkadiusz

51. Kulas Patrycja

52. Leszczyńska Sonia

53. Lorek Weronika

54. Łuszczek Rafał

55. Maciejewska Anna

56. Majcher Paulina

57. Majew­ska Wioletta

58. Majka Paulina

59. Małas Damian

60. Marzec Joanna

61. Miedzińska Sylwia

62. Mi­rek Klaudia

63. Mróz Arleta

64. Niedziela Weronika

65. Oleksak Magdalena

66. Pa­pierz Kamila

67. Perłowski Rafał

68. Pietryka Jakub

69. Płomińska Zuzanna

70. Popęda Piotr

71. Ptak Monika

72. Re­rak Michał

73. Rutkowska Dajana

74. Sagan Klaudia

75. Sadowska Patrycja

76. Salwa Magdalena

77. Sendek Piotr

78. Sokół Martyna

79. Stalmaska Klaudia

80. Stangrett Michał

81. Stępień Magdalena

82. Strzelczyk Natalia

83. Strzelecki Rafał

84. Szysz Patrycja

85. Troszczyński Borys

86. Wiejacha Katarzyna

87. Wlaźlik Małgorzata

88. Wojgia­nica Justyna

89. Wszołek Jacek

90. Wydmański Mate­usz

91. Zander Ewelina

92. Żelichow­ska Agnieszka.

 

Rok szkolny 2009/2010

  1. Babut Michalina
  2. Bardelska Weronika
  3. Bień Paulina
  4. Bilski Konrad
  5. Binkiewicz Kinga
  6. Bulski Paweł
  7. Cieślik Joanna
  8. Cwill Joanna
  9. Drej Artur
  10. Dubiel Mateusz
  11. Dutkiewicz Mateusz
  12. Gajos Joanna
  13. Górecka Joanna
  14. Harasimów Grzegorz
  15. Hoppe Mateusz
  16. Iwan Mariusz
  17. Jagiełłowicz Igor
  18. Jarczok Paulina
  19. Jaskulski Kamil
  20. Jaworska Daria
  21. Jurkowski Wojciech
  22. Jędrycha Marek
  23. Kałwa Roksana
  24. Kijanka Beata
  25. Klich Anna
  26. Koperek Żaneta
  27. Kozłowska Aneta
  28. Koźmiński Radosław
  29. Kryczek Patrycja
  30. Kubiak Przemysław
  31. Lesica Aleksander
  32. Machura Roksana
  33. Mendak Aleksandra
  34. Michalak Paulina
  35. Mulczyk Izabela
  36. Myga Adrian
  37. Nowak Igor
  38. Nowak Karolina
  39. Nowak Magdalena
  40. Organek Marlena
  41. Pilarek Ewelina
  42. Prus Paulina
  43. Rozińska Justyna
  44. Skalska Małgorzata
  45. Sobala Kamil
  46. Soja Izabela
  47. Sroka Anna
  48. Stankiewicz Błażej
  49. Stańczyk Sylwia
  50. Styczeń Sylwia
  51. Szachow Kira
  52. Szura Zuzanna
  53. Urantówka Piotr
  54. Urbańczyk Mateusz
  55. Walczak Anna
  56. Walczysko Justyna
  57. Wesołowska Natalia
  58. Wieczorek Monika
  59. Witulski Marcin
  60. Wudecka Marta
  61. Wybańska Marta
  62. Wzorek Milena
  63. Zagdańska Monika
  64. Zielińska Anna
  65. Ziętara Adrianna
  66. Żebrowski Dawid

Rok szkolny 2010/2011

  1. Bakonyi Karolina
  2. Bednarczyk Aleksandra
  3. Chrzanowska Anna
  4. Cieślik Damian
  5. Cieślik Paulina
  6. Czaja Katarzyna
  7. Derwisz Adam
  8. Działa Jonatan
  9. Furgał Marcin
  10. Gradzik Jakub
  11. Jagiełło Sara
  12. Jagiełłowicz Artur
  13. Janasik Łukasz
  14. Janiszewski Alan
  15. Jarmundowicz Krystian
  16. Kotnis Agata
  17. Kusak Angelika
  18. Kustosz Justyna
  19. Laskowski Oliwier
  20. Łysik Bartłomiej
  21. Mańka Marta
  22. Noga Marta
  23. Nowacka Edyta
  24. Orlińska Fatima
  25. Papierz Agata
  26. Piątkowska Klaudia
  27. Pietrzyk Małgorzata
  28. Rudecka Marta
  29. Sajdak Karolina
  30. Słota Tomasz
  31. Tomala Damian
  32. Śliwka Mateusz
  33. Waligóra Dominika
  34. Waluga Jakub
  35. Witecka Patrycja
  36. Wnęk Ewelina
  37. Zając Anna
  38. Zawada Magdalena

Rok szkolny 2011/2012

  1. Baranowska Justyna
  2. Bieniek Bartosz
  3. Biernacki Artur
  4. Bilnik Konrad
  5. Bolek Sebastian
  6. Boryna Joanna
  7. Brzezoń Paweł
  8. Cała Michał
  9. Czekaj Karolina
  10. Czernecka Aleksandra
  11. Domosławska Marta
  12. Dyrka Agata
  13. Dziedzic Krzysztof
  14. Freiwald Joanna
  15. Gałgus Michał
  16. Gęgotek Tomasz
  17. Goraj Klaudia
  18. Góralewski Radosław
  19. Góras Katarzyna
  20. Hałka Jacek
  21. Ignatow Magda
  22. Imiela Oliwia
  23. Jarczyński Tomasz
  24. Jarosiński Bartosz
  25. Jobczyk Mateusz
  26. Kacprzyk Karolina
  27. Kacprzyk Martyna
  28. Konieczny Maciej
  29. Koścień Anna
  30. Kowalski Jakub
  31. Kozioł Karolina
  32. Kulczyk Roksana
  33. Lach Bartosz
  34. Lasko Aleksandra
  35. Małas Milena
  36. Mariak Daniel
  37. Mazur Rafał
  38. Misztela Angelika
  39. Mocek Paweł
  40. Moska Agata
  41. Mrozik Bartłomiej
  42. Musialik Olga
  43. Nogaj Agnieszka
  44. Ociepka Filip
  45. Partyka Ernest
  46. Pypłacz Paulina
  47. Pyśk Monika
  48. Skowron Adam
  49. Schittler Damian
  50. Skabek Weronika
  51. Solarz Kamil
  52. Sosnowski Mateusz
  53. Stalmaska Anna
  54. Starke Mateusz
  55. Stroiński Marcel
  56. Sudak Anita
  57. Szczepaniak Paweł
  58. Szczerba Sylwia
  59. Szklarska Julia
  60. Szuliński Konrad
  61. Szwaj Kamil
  62. Świerczewska Ilona
  63. Tkacz Tymoteusz
  64. Toczek Jakub
  65. Tyka Kamila
  66. Wielgo Adrianna
  67. Winter Bartosz
  68. Wrona Żaneta
  69. Zacharski Daniel
  70. Zielosko Klaudia
  71. Zwierzyńska Karolina

Rok szkolny 2012/2013

 

  1. Bacia Karina
  2. Banaś Agnieszka
  3. Bandura Patrycja
  4. Barańska Patrycja
  5. Barczyk Artur
  6. Barczyk Bartłomiej
  7. Bączaj Paulina
  8. Becker Tomasz
  9. Bednarz Karolina
  10. Bieniek Przemysław
  11. Borek Magdalena
  12. Borowski Kamil
  13. Boruta Klaudia
  14. Bugno Mateusz
  15. Chudecka Ewelina
  16. Chyb Patryk
  17. Ciszowska Agata
  18. Dąbkowska Marta
  19. Derejczyk Sara
  20. Domańska Klaudia
  21. Fiedorczuk Barbara
  22. Fira Gabriel
  23. Fiuk Radosław
  24. Garbaciak Monika
  25. Goik Karolina
  26. Gruca Natalia
  27. Grzanka Angelika
  28. Kaliszewska Karina
  29. Kania Patrycja
  30. Kapcia Monika
  31. Karcz Kamila
  32. Kicior Mateusz
  33. Kłosowska Marta
  34. Kłys Rafał
  35. Kminkowska Ewelina
  36. Kobuszewska Sandra
  37. Koch Karol
  38. Kolekta Nicola
  39. Kowal Klaudia
  40. Kowalski Maciej
  41. Krawczyk Maciej
  42. Krząpa Anna
  43. Kucięba Krystian
  44. Liberek Maciej
  45. Majewska Klaudia
  46. Małaszewska Ewelina
  47. Markiewicz Dagmara
  48. Markiewicz Michał
  49. Masłowska Monika
  50. Michalak Aleksandra
  51. Mieczkowski Karol
  52. Mikus Tomasz
  53. Morawiecki Jakub
  54. Olszowska Angelika
  55. Pasternak Krzysztof
  56. Peruń Mateusz
  57. Piątek Daria
  58. Podsiadło Katarzyna
  59. Popek Igor
  60. Poskart Ewa
  61. Prędka Aleksandra
  62. Przybycień Dawid
  63. Radziwołek Agnieszka
  64. Rejdak Adrian
  65. Starkiewicz Michał
  66. Starowicz Katarzyna
  67. Szczukiewicz Maciej
  68. Szklarska Agata
  69. Szulc Patryk
  70. Ściborowski Marcin
  71. Targowska Marta
  72. Telesińska Karolina
  73. Trybała Oskar
  74. Wesołowska Magdalena
  75. Wilczewski Konrad
  76. Wrońska Sylwia
  77. Zdanek Patryk
  78. Ziółkowska Maja
  79. Żak Mateusz

Rok szkolny 2013/2014:

1. Adamczyk Krzysztof 2. Belka Adrianna 3. Błaszczak Jowita 4. Bożek Kamila 5. Chojnacka
Aleksandra 6. Cwill Mateusz 7. Gawron Paulina 8. Górski Arkadiusz 9. Grzegolec Jakub 10. Hajduk
Marta 11. Jagiełło Sebastian 12. Jakubas Katarzyna 13. Kabaciński Jacek 14. Kocjan Marta 15.
Koenner Martyna 16. Kołodziejczyk Karolina 17. Kowalczyk Marta 18. Kozicka Kinga 19. Kubański
Rafał 20. Kuś Katarzyna 21. Królikowska Paulina 22. Laskowska Barbara 23. Lutyński Mikołaj 24.
Łączyński Alan 25. Majcher Ewelina 26. Mucha Jakub 27. Muszyńska Natalia 28. Nowak Aleksandra
29. Nowak Maja 30. Pałka Agnieszka 31. Płotnicka Beata 32. Podhajny Magdalena 33. Rejczak
Klaudia 34. Sobieraj Aleksander 35. Sójka Krzysztof 36. Szlęk Łukasz 37. Ślęzak Piotr 38. Todór
Justyna 39. Topczewski Adam 40. Turek Paulina 41. Wydrych Magdalena 42. Załęcki Karol 43.
Zamojska Julia.

Rok szkolny 2014/2015:

  1. Bomba Sebastian 2. Boryna Adam 3. Buszka Paulina 4. Bykowski Mateusz 5. Cybulska Karolina 6. Czapla Natalia 7. Czech Kamil 8. Dobosz Zuzanna 9. Dolniak Marianna 10. Gajzler Angelika 11. Goerst Piotr 12. Hajost Monika 13. Knapik Błażej 14. Komisarczyk Monika 15. Kucięba Paulina 16. Kuśmierz Kamil 17. Łakota Piotr 18. Małota Ewelina 19. Marzec Filip 20. Masalski Marcin 21. Ma­ślak Helena 22. Michalczyk Monika 23. Musiolik Sławomir 24. Muszak Maciej 25. Pańtak Klaudia 26. Piątek Paweł 27. Poniewierski Tomasz 28. Popczyk Tomasz 29. Sas Dawid 30. Sikora Piotr 31. Słaby Mikołaj 32. Stefaniak Bartosz 33. Synal Adrian 34. Szklarski Kacper 35. Ślązak Sandra 36. Tomaszewski Michał 37. Tuszyński Jerzy 38. Walaszek Patrycja 39. Wałek Paulina 40. Wirek Alek­sandra 41. Wolski Paweł 42. Zabiegała Dominika 43. Zaręba Adam 44. Zdenkowski Bartosz.

Rok szkolny 2015/2016:

  1. Błach Krystian 2. Cioś Krzysztof 3. Cywiński Yves 4. Grabowska Łucja 5. Howaniec Tomasz 6. Konieczka Wioletta 7. Królikowska Kinga 8. Kubiak Karolina 9. Lewandowska Natalia 10. Macie­jowski Dariusz 11. Nowak Paulina 12. Olszowski Mateusz 13. Orliński Brajan 14. Pikul Mateusz 15. Sergiel Beata 16. Sergiel Natalia 17. Sienkiewicz Klaudia18. Siodłowski Kacper 19. Soboniak Wero­nika 20. Sołyga Krzysztof 21. Suchodolski Adrian 22. Tomczyk Jakub 23. Woźniczka Michał 24. Zięba Justyna.

Rok szkolny 2016/2017:

  1. Albiniak Dawid 2. Baranowski Wiktor 3. Błach Łukasz 4. Cichowicz Marcin 5. Cisicka Natalia 6. Dikof Maksymilian 7. Dybek Karolina 8. Frącz Damian 9. Gogoc Paweł 10. Góras Aleksandra 11. Janosz Jan 12. Jaworska Karina 13. Kaleta Angelika 14. Kalwasiński Michał 15. Klama Fabian 16. Kozioł Wojciech 17. Kujawa Patryk 18. Kuzak Mateusz 19. Mączka Marcin 20. Michalski Dominik 21. Milewski Sebastian 22. Miś Patryk 23. Owcarz Roksana 24. Ozdoba Aleksan­dra 25. Perlak Nikol 26. Pyrkosz Kamil 27. Reder Maciej 28. Skrobot Michał 29. Słomski Karol 30. Spaczyńska Weronika 31. Syguła Radosław 

Rok szkolny 2017/2018:

1. Adamek Weronika 2. Bała Wojciech 3. Bomba Michał 4. Chamara Kacper 5. Czerwik Krzysztof 6. Derbin Patryk 7. Dudała Sebastian 8. Frączek Maja 9. Gil Marta 10. Glanda Justyna 11. Guzek Wikto­ria 12. Kieca Mi­chał 13. Konieczny Piotr 14.  Koster Kamil 15. Popek Kamil 16. Stępień Roksana 17. Szczota Paulina 18. Szmytkowski Kacper 19. Szymański Korneliusz 20. Wrona Michał 21. Zadworna Adrianna 22. Zbiżek Aleksandra

 

Wróć do pełnej listy absolwentów