„Ty też się liczysz”

Kończymy zajęcia w klasach siódmych i ósmych w ramach Kampanii Miejskiej „Ty też się liczysz”.
Odporni w sporcie, odporni w życiu  – to myśl przewodnia, towarzysząca zajęciom w klasach piłkarskich, siatkarskiej i pływackiej.
 Młodzież w warsztatowej formie poznawała tematykę asertywności, wpływu uzależnień na zachowania, a także praktyczne sposoby radzenia sobie ze stresem. Liczymy, że w następnym roku szkolnym programem zostaną objęte klasy najmłodsze. 
 
Katarzyna Gregorczyk
Aleksandra Urgacz- Jamrocha