Jesteś tutaj:

Dzień: 2025-11-07

W Sp 45 odbył się Finał Rejonowy Igrzysk Dzieci i Młodzieży w badmintonie.
W Igrzyskach Dzieci Nasza Reprezentacja W składzie: Borda Natalia, Kokoszyńska Lenka, Nowak Liliana wywalczyły 2 miejsce. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Gabryś Hanna, Nadolny Laura oraz Matlachowska Zosia zajmują 3 miejsce. Obie ekipy występowały pod opieką trenera Piotra Augustyna. Gratulujemy pięknego wyniku.

„Liga klas” w IV klasie wypadła znakomicie. Uczniowie płynęli na 100 m stylem grzbietowym.

Pola Śrubarczyk, która zajęła 1 miejsce z czasem 1:35:73 pobiła tym czasem rekord szkoły. Druga wśród dziewczyn była Liliana Kątlowska, a 3 Milena Duda. Wśród chłopaków 1 miejsce zajął Oktawian Natkaniec, drugi był Oskar Domagała, a na 3 miejscu podium stanął Adam Skoropacki.

Serdecznie gratuluję wyników.

Do góry