WYRÓŻNIENIE w miejskim konkursie fotograficznym 📸

 Z dumą i wielką radością informujemy, że uczeń klasy 7a Dawid Krzysztoń zdobył WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Otulamy Cierpienie Płaszczem Miłości”, którego organizatorem było Hospicjum Sosnowieckie im. św Tomasza Apostoła w S-cu. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania i pobudzanie świadomości na temat działalności Hospicjum oraz motywowanie do rozwijania pasji artystycznych. Wręczenie nagród odbyło się 17 czerwca podczas uroczystości zakończenia XVIII Marszu Nadziei. Serdecznie gratulujemy Dawidowi wspaniałego sukcesu 👏👏👏To dla nas ogromny powód do dumy 💗 Joanna Paszta