OGŁOSZENIE KONKURSU Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA!

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zapraszamy uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej do udziału w konkursie plastycznym!

Temat pracy: Mój ukochany pluszowy miś
Format: A4 lub A3
Technika: dowolna (rysunek, malarstwo, kolaż, wyklejanka itp.)

Prace należy składać do sali 56 do dnia 24 listopada.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 listopada!

Na laureatów (1, 2, 3, miejsce) czekają wspaniałe nagrody, wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy oraz punkty z zachowania!

Nie zwlekaj – pokaż swojego misia i dołącz do zabawy!

Monika Jelińska