Rozgrywki siatkówki plażowej

W piątek 27 maja uczniowie naszej szkoły Maciej Stec, Jakub Orczyk, Jakub Kubik wzięli udział w rozgrywkach miejskich piłki siatkowej plażowej chłopców szkół ponadpodstawowych. Nasi uczniowie w swym debiucie zajęli bardzo wysokie 2 miejsce ulegając jedynie trenującym zawodnikom z „Elektronika” ulegając im w finale w setach 2:1. Pozostałe mecze, które trwały do 21 punktów (1 set) nasi zawodnicy wygrali pewnie pokonując swych rywali w systemie brazylijskim, który pozwalał każdej drużynie przegrać mecz, a mimo to mieć dalej szanse na zwycięstwo. W turnieju wzięło udział 10 szkół, a każda z drużyn składała się z 3 zawodników. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników, miejmy nadzieję, że w przyszłym roku jako już doświadczeni plażowicze osiągną równie wysokie albo nawet wyższe miejsce na podium ! Opiekę nad zawodnikami sprawował mgr Krystian Jawień.