Gimnastyczki uczestniczyły dziś w lekcji online poświęconej bezpiecznemu korzystaniu z urządzeń
ekranowych, opartej na fabule projektu edukacyjnego „Sieciaki” Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Odbyła się ona w ramach kampanii Dzieciństwo bez Przemocy. W trakcie lekcji omówiony został
problem nadużywania ekranów i wspólnie ustaliliśmy, czym jest równowaga pomiędzy aktywnością
offline i online. Dzięki aktywnym ćwiczeniom i rozmowie o codziennych nawykach uczennice
nauczyły się rozpoznawać objawy nadużywania Internetu. Nie zabrakło też ruchu, a robotyczna
gimnastyka była świetną zabawą!
Wioletta Różyc
Lekcja online z Sieciakami
Opublikowano w dniu



